doradcy finansowi Słupsk

Dlaczego nasz doradca finansowy Słupsk?

1) Minimum wysiłku i maksimum wiedzy

Większość osób woli uniknąć marnowania swojego cennego czasu na dzwonienie do wielu banków, czy też umawianie się na liczne spotkania z pracownikami bankowymi i analizowanie, porównywanie różnych ofert. W tej sytuacji pomocny będzie doradca kredytowy Słupsk. Nasz doradca przedstawi Państwu ofertę np. kredytów hipotecznych kilku banków, dzięki czemu zaoszczędzi Państwo sporo czasu. Kładziemy szczególny nacisk aby doradca finansowy Słupsk zaprezentował Państwu tylko te oferty, które w 100% pokrywają się z danymi oczekiwaniami. Profesjonalizm w gestii doradztwa kredytowego Słupsk jest rzeczą, która również nas cechuje.

2) Ocena możliwości

Prawdą jest, że banki stopniowo podwyższają wymagania wobec osób, które ubiegają się o kredyt i żądają coraz to większego wkładu własnego.Nasi doradcy finansowi Słupsk zbadają Państwa zdolność kredytową zgodnie z wymaganiami różnych banków i szczególnie na tej podstawie wytypują w którym banku najkorzystniej będzie uzyskać kredyt. Każdy bank ma swoją indywidualna politykę przyznawania kredytów, oraz nastawia się na konkretne grupy klientów. Dlatego ważne jest aby doradca kredytowy Słupsk był profesjonalistą, który zna oferty każdego banku. Tak jak w Kredi Sp. z o.o.

3) Zysk, a wydatki?

Często działania pośredników finansowych kojarzą się z kosztami oraz wymogiem płacenia im prowizji za celne porady finansowe.Jednak nasi doradcy finansowi Słupsk nie działają jak różnego rodzaju agencje, czy to nieruchomości, czy inne - nie generują kosztów. Często naszym klientom przynosimy sam zysk, a to za sprawą wynegocjowania lepszych warunków kredytu niż warunki, które wynegocjowali sobie sami.

4) Porządek - dokumenty

W celu otrzymania kredytu trzeba zgromadzić sporą ilość dokumentów. W banku poza dowodem tożsamości trzeba przedstawić takie dokumenty jak zaświadczenie o zatrudnieniu, wysokości zarobków i inne. Nietrudno się w tej ilości papierów pogubić. Tutaj znowu doradca finansowy Słupsk może Państwu pomóc. Nasi doradcy kredytowi Słupsk wytłumaczą Państwu różne sformułowania stosowane przez banki, a także podpowiedzą co obniża, a co podwyższa zdolność kredytową. Oczywiście wszystko w przyjaznej atmosferze. Nasi doradcy kredytowi Słupsk również zadbają o poprawne wypełnienie wniosku kredytowego. Co w przypadku złego wypełnienia przedłużyło by proces przyznawania kredytu.

5) Długoterminowość

Nasi doradcy finansowi Słupsk, nie tylko poprowadzą Państwa przez proces udzielania kredytu, ale także podczas spłaty zadłużenia. Nasz doradca kredytowy Słupsk ułatwi Państwu współpracę z bankiem na każdym etapie i może po kilku latach zaproponować korzystniejsze warunki kredytowe.

6) Podsumowując

Usługi naszych doradców finansowych Słupsk są dla klienta bezpłatne, a to wszystko dlatego, że doradca jest wynagradzany, przez bank, a nie przez kredytobiorcę. Taki system gwarantuje, że każdy nasz doradca kredytowy Słupsk jest wysoko zaangażowany w pomoc dla każdego klienta.

 

Chcesz uzyskać najlepszy kredyt? Wypełnij formularz kontaktowy. Nasz doradca kredytowy zadzwoni do Ciebie.


Imię (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon (wymagane)


Jakim kredytem jesteś zainteresowany?

Nasi doradcy już na ciebie czekają! 

Jesteś niezdecydowany?

Zadzwoń pod 509 945 852 lub zostaw swój numer, a nasz doradca skontaktuje się z Tobą.

*Oświadczam, iż zapoznałem się z regulaminem.

Potrzebujesz kredytu?

Skonsultuj się za darmo z naszym doradcą!
Wyślij nam swój numer lub zadzwoń na 509 945 852.

*Oświadczamy, iż Państwa dane osobowe są całkowicie bezpiecznie.
Szybkie Pożyczki Online